Žákovský parlament 2017/2018
Předseda parlamentu: Daniela Držiaková

              III.           Dominik Cieslar, Anežka Kucharczyková

             IV.           Markéta Kočí, David Holeš

             V.            Radim Šulák, Michaela Stašková

             VI.A        Adam Josef Wojnar, Daniel Urbánek

             VI.B        Natálie Hůlková, Leona Parwová

             VII.A       Anna Opartyová, Rudolf Fonš

             VII.B       Adéla Pipreková, Jana Foltínková

             VIII.         Světlana Rákosová, Radim Konečný

             IX.            Radka Dudová, Daniela Držiaková
 

AKCE ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU – ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

ZÁŘÍ                            DRAKIÁDA (Kublová, Czerchová)

                                    SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮ (SMÍTALOVÁ)

ŘÍJEN                          HALLOWEEN – VÝZDOBA, KOSTÝMY, PRŮVOD (Hajdová, Ulmanová)

                                    TURNAJ FLORBAL II.ST (PĚTROŠ)

LISTOPAD                  TURNAJ FOTBAL  II.ST (PĚTROŠ)

                                    SBĚR PAPÍRU (SMÍTALOVÁ)

PROSINEC                  MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (ŽÁCI IX. TŘÍDA, Smítalová)

                                    VÁNOČNÍ BESÍDKY SOUTĚŽ O NEJLÉPE VYZDOBENOU TŘÍDU

                                    SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ KOKTEJL (Fišerová, Wzientková)

LEDEN                         TURNAJ BASKETBAL  II. ST CHLAPCI (PĚTROŠ)

                                     DEN ÚČESU (ŽP)

ÚNOR                         PEXESO I. St (Exnerová, Walicová)

                                    TURNAJ VOLEJBAL II. ST DÍVKY (Smítalová, Fajová)

BŘEZEN                      MAŠKARNÍ PLES (Program žáků-Kováčiková)

                                    TURNAJ MINIHÁZENÁ I.st (Ulmanová, Čepeláková)

DUBEN                       SOUTĚŽ O NEJŠÍLENĚJŠÍ KOSTÝM (ŽP, PĚTROŠ)

                                   

KVĚTEN                      TURNAJ VYBÍJENÁ  II. STUPEŇ DÍVKY  (Folvarčná, Tašková)

                                   

ČERVEN                       VÝLET PRO AKTIVNÍ ŽÁKY (WZIENTKOVÁ, WYBRANIECOVÁ)

 

CELOROČNĚ               ČASOPIS ŽABIČKA (Fajová)

                                     FOTBALOVÝ MANAŽER (Sobala)

Soutěž o nejlepší koktejl 11.12. 2017

1.místo: Ucháčová, Obžutová

2.místo: Smoček, Wzientková

3.místo: Giecková, Ondrášková

V pondělí 30. května proběhla akce žákovského parlamentu pro dívky druhého stupně ve vybíjené. Ze sedmé třídy se zúčastnily tyto dívky: Barča Maroszová, Lucka Prokešová, Radka Dudová, Kristýna Jarošková, Adéla Horychová a Katka Kolosová, z osmé třídy Eliška Chudíčková a Katka Kolosová a z deváté třídy Markéta Durczoková a Katka Krupová. Po čtyřech vyrovnaných zápasech došlo k výhře týmu v tomto složení: Lucka Prokešová, Kristýna Jarošková, Katka Zámečníková, Eliška Chudíčková a Markéta Durczoková. Všem děkujeme za účast a výherkyním gratulujeme.

Sběr kaštanů a žaludů

 

Sběr papíru 2015

Třídy: 1. 3.A 130kg/žák

         2. 4.B 67,8kg/žák

         3. I.tř. 38,4kg/žák

Jednotlivci: Merfortová K. 1160kg 3.A

                 Smoček A.      430kg 3.B

                 Konečná R.     370kg 2.tř

Turnaj vybíjená dívky II. stupeň
Dne 21.4. 2015 proběhl turnaj ve vybíjené pro dívky II. stupně. Každá třída vytvořila vlastní družstvo, pouze žákyně 8. a 9. tříd vytvořily společný tým. Turnaj proběhl ve dvou kolech, přičemž každá třída se utkala se svými soupeřkami vícekrát.
Na 1. místě se umístily žákyně 6. třídy, na 2. místě skončil tým 8. a 9. třídy, 3. místo obsadily žákyně 7. třídy.
Všem dívkám, které se zúčastnily, děkujeme za účast, bojovnost a výborné výsledky.

Mgr. Veronika Válková

Den na ruby akce ŽP

Nejlepší převleky, nápady…

I.  Jirka Miczko, Michal Kolos, Nikolka Babišová, Eliška Semančíková

II.A  Alena Fonšová, Robin Kožušník

II.B Eva Jamariková, Radim Šulák

III.A Natáie Durčoková, Tobiáš Chudíček, Marek Sivek

III.B Vojta Zámečník, Martin Jaroš, Natálie Krajniaková, Natálie Hůlková, Vanesa Nováková

IV.A Ruda Fonš, Danek Ligocký, Anna Opartyová, Kamila Tchurzová

IV.B Danek Broškovič, Katka Solichová, Míšá Kováčiková, Jonáš Trach

V. Michal Jamarik, Tomáš Kocur,Zuzka Sivková

VI. Danek Orawczak, Klára Kroščenová, Katka Kolosová

VII. Eliška Chudíčková, Barča Chudíčková, Aneta Wojnarová, Jirka Lenort, Vojta Nekola

VIII. Biječek Tomáš

IX. Šárka Znamenáčková, Bloksch Petr

Celkový vítěz Jiří Lenort VII. třída

zs-skrecon.rajce.idnes.cz/Den_na_ruby_2015/

Výsledky pexeso:

I.-II. třída

1. Míša Stašková II.A

2. Ondra Barteček II.B

3. Renatka Konečná I.

    Barunka Wzientková II.A

III.-IV. třída

1. Eliška  Cieslarová

2. Zuzka Sivková V.

    Verča Pohlová IV.A

3. Honza Miczko